Македонски | Shqip | English |

BMW 318

Се продава од: Besnik 25 мај 23:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 318
Ventura eshte me regjistrim der me 10 gusht 2018 eshte ne gjengje shum te mir ka di pal fellga 15 coll dhe 17 coll. cmimi sipas marveshjes per kontakt ne viber 0041767794584
Нема посетени огласи
Кон почеток