Македонски | Shqip | English |

Citroen C3

Се продава од: Almin Mini 24 мај 02:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C3
Citroen c3 1.4 disel 2007 1 vit regjistrim
Нема посетени огласи
Кон почеток