Македонски | Shqip | English |

Fiat Panda 1.2

Се продава од: —__— Вчера 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР   3 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Panda
Fiat Panda 1.2i 4x4 60PS super socuvan 106:000Km orginallni uvezena od Swiss od prv gazda 4x4 pogon na site trkala klima elektricni stakla orginalno radio so CD 5 stepenski manuelen menjac mala potrosuvacka redovno servisiran top !! Bez zameni !! Info na ovoj broj :072622333
Нема посетени огласи
Кон почеток