Македонски | Shqip | English |

Fiat Qubo

Се продава од: Asani Вчера 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Qubo
Fiat Qubo 2010 Top auto so novo registracija 15.05.2018
Нема посетени огласи
Кон почеток