Македонски | Shqip | English |

Jeep Cherokee Sport

Се продава од: Marina 03 јан 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Cherokee
Се продава Jeep Cherokee Sport 2.5 2003год. Џипот е во одлична состојба, регистриран е до 25.5.2018 година + зелен картон. Има комплет зимски и летни гуми менувани сезонски. Вреди да се види, за било какви дополнителни информации јавете се на телефонскиот број. Може замена за ауди,пасат или голф.
Нема посетени огласи
Кон почеток