Македонски | Shqip | English |

Jeep Grand Cherokee

Се продава од: Dejan Вчера 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

35 900 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Grand Cherokee
SE PRODAVA JEEP SO NAJ FUL OPREMA SO SITE SERVISNI ISTORI VO OVLASTEN SALON NA JEEP DVA PARA GUMI ZELEN KARTON SERVISIRAN ZELEN KARTON .... mozno e zamena za zamena druga cena
Нема посетени огласи
Кон почеток