Македонски | Shqip | English |

Jeep Wrangler

Се продава од: Lovec 11 јан. 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 1989
Менувач: Рачен
Километража: 55 000 - 59 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Wrangler
Mercedes vito 220d automatik 2004 koza sedista
Jeep wrangler 4.200cc 1989god
Za povekje info tel:071650390
Extra cena za kesh..!
Нема посетени огласи
Кон почеток