Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 320 cdi

Се продава од: mercedes 12 јан. 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 ЕУР   12 999 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 320
se prodava mercedes c 320 cdi 2007 god
ful oprema so garancija
Нема посетени огласи
Кон почеток