Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220 cdi v

Се продава од: Suhejb alili 23 мај 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.070 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Ima registracia
Zelen karton
Klima
4 gumi rezervni
Нема посетени огласи
Кон почеток