Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 320

Се продава од: Iljas 20 мај 23:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 600 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 320
Cls 320cdi 224 konja
Нема посетени огласи
Кон почеток