Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4 matEdition 1 7G-Tronic

Се продава од: NF 21 мар. 09:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 ЕУР   18 900 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: GLK-класа / Mercedes-Benz
Модел: GLK 320
GLK 320 CDI Edition 1
7G- Tronic
Tempomat
Navigacija
El.Sedisti
Predni/Zadni parking senzori
Bluetooth/Aux/HDD
Bi-Xenon svetla
Edition 1 Design sedishta
Servisna kniska
202.000 km orginalni moze da se proveri po vasha zelba.
Plateni site davachki do registracija
Нема посетени огласи
Кон почеток