Македонски | Shqip | English |

Nissan Qashqai

Се продава од: Islam 12 јан. 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

28 900 ЕУР

Година: 2018
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Qashqai
Shesh Nissan Qashqai 2018 kilometra 4999 ka garanzion 3 vite Eshte full opsion:
ka sensora ka kamera te parkimit ka the robot ka the nese te ze gjumi 30 seconda the parkiret
na kontaktoni ne viber o whats app o me telefon
Нема посетени огласи
Кон почеток