Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 (NEUVEZUVAN)

Се продава од: branko Вчера 16:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 20.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 350 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Antara
Opel Antara 2.0cdti 4x4 150 ks Neuvezuvan , kupen e vo Olympia Motors - Skopje , poseduva celosna servisna istorija .
Smeneti set rebrasti kais so vodna pumpa na 90.000km , komplet servis , 4 zimski gumi , registrirana do 14.09.2019 + zelen karton . So najvisoko nivo na oprema . Moze proverka kade sakate po vas izbor . 077/991-100
Нема посетени огласи
Кон почеток