Македонски | Shqip | English |

Opel Astra GTC 1.9 CDTI Sport 150ks

Се продава од: NF 21 мар. 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel Astra GTC Sport 1.9 CDTI 150ks
210.000km orginalni moze da se proveri
Tempomat
Komandi na volan
Sport elektricni predni amortizeri
Smenet rebrasti/vodna pumpa/lamela na 185.000km
Ne udirana ne farbana vo top sostojba
Site davacki se plateni do registracija
Нема посетени огласи
Кон почеток