Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5dci 106

Се продава од: Gj 23 мај 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.290 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 899 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Renault megane 1.5 dci 106k 6 brzini
Extra socuvan redovno servisiran
Registriran do 02.2020
Нема посетени огласи
Кон почеток