Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.9 dizel

Се продава од: Pavle Денес 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.050 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 250 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Registrirano cela godina,redovno servisirano,kozen enterier,novi zimski gumi +cetiri gumi letni vo dobra sostojba so celicni bandasi,ful oprema,ne uvezuvano vtor sopstvenik.
Нема посетени огласи
Кон почеток