Македонски | Shqip | English |

Renault Twingo Ch Swiss

Се продава од: Burim Вчера 22:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Twingo
Kolata poseduva:
Klima
centralna so dva kluca
4-tri novi zimski gumi plus 4-tri letni gumi
155300km orginalna km so servisna kniska
radio so CD plus AUX
Нема посетени огласи
Кон почеток