Македонски | Shqip | English |

VW CADDY 1.9 TDI LIFE 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SWISS AUTO 12 јан. 18:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Caddy
UVEZEN OD SVAJCARIJA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLI
PROIZVODENA 10.11.2006
MOTOR 1.9 TDI 77 KW - 105 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA STEKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
FABRICNA EURO KUKA
ALUMINIUMSKI BANDASI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBAНема посетени огласи
Кон почеток