Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 1.9 TDI 101 KS EDITION

Се продава од: Golf 15 мар. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.180 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 850 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava vw golf 4 1.9 tdi 101 ks pd motor 2001 godina klima ispravna,registriran so zelen karton vo odlicna sostojba.
078427074
Нема посетени огласи
Кон почеток