Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS -06 GOAL EKSTRA CENA

Се продава од: Golf 16 мај 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.110 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava vw golf 5 1.9 tdi 105 ks 2006 godina goal exclusive model voziloto e vo odlicna sostojba plateni se site davacki do registracija se e ispravno na nego za poveke info:078427074 BEZ ZAMENI!!
Нема посетени огласи
Кон почеток