Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLINE

Се продава од: Golf 5 23 мај 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
GOLF 5 1.9tdi 5brzini, vo odlicna sostojba registriran cela godina do 03.2020, Redovno servisiran bez mana motor dizni menuvac vo ekstra sostojba. Novi MS gumi Sava so org. ratkapni od golf 6. Radio so mp3 pleer i dr.
Cenata e 4500 za zamena e druga.


Нема посетени огласи
Кон почеток