Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5

Се продава од: Dali Денес 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 199 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
2007model
77kw=105ks
Komplet servisiran
Zamaec lamela komplet set
Vredi dase vidi
19tdi
198xxx
77kw 105ks
Reg. 11.2019
204xxx km
2original kluc
Pali vozi moze da proba i dase vidi
Bez zamena
Infi 072616666

Нема посетени огласи
Кон почеток