Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6

Се продава од: Peci 20 мај 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava Golf 6 2.0Tdi
Kilometri:199.999
Kw:81 (110ps)
Godina:2008/2009
1godina Registriran + Zelen Karton
4/5 vrati
Multifuncionalen Volan
Interier ALCANTARA
Tempomat
Maglenki
Senzor za dozd
Elektricni stakla
Bluetooth
Aux
Brzini 5+R
BordComputer
Display so touch
Interier mnogu socuvan
Felni 16-ki so novi gumi MICHELIN
Servisiran komplet
070236554
Нема посетени огласи
Кон почеток