Македонски | Shqip | English |

VW Touran 2.0 TDI 170ps

Се продава од: Valtrim Вчера 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Se prodava Turan 2.0 TDI 125kw 2006god donesena od svajcaria pred 3godini so servisna kniska 230000km pominati moze da proverete za kilometrazata I za voziloto od oprema poseduva navigacia bordkomjuter greaci na prednite stolici Tempomat senzori za parking senzori za dost vo brisaci zatemnuvanje na retrevizorot sredniot aluminiumski bandasi 17 racen kxenon svetla menjac so 6brzini potrosuvanje kombinirano 7litri na 100km registration do juni 2019god so zelen karton za poveke informaci barajte na tel. 070478442
Нема посетени огласи
Кон почеток