Македонски | Shqip | English |

Aprilia Red Rose 125cc

Се продава од: Jelid Вчера 12:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

900 МКД   1 200 МКД

Година: 1993
Локација: Гостивар
Моторцикли : Chopper/Coustom
Марка: Aprilia
Модел: Drug model
Shitet Aprilia Red Rose 125cc 1993 2t.Në gjendje të mire. Prejardhja prej Svicre me Dokumenta MK. Ndrim me Kross 125cc ose Skuter 125cc.
Нема посетени огласи
Кон почеток