Македонски | Shqip | English |

Kombi Citroen Jumper

Се продава од: Adis Ismaili 03 мај 02:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР   5 200 ЕУР

Локација: Гостивар
Возила : Патнички возила
Марка: Citroen
Модел: Jumper
Citroen Jumper e vo odlicna sostojba. Samo za ozbilni kupuvaci. Proizvedeno vo 2004 godina 2.8 Dizel, 8 plus 1 sedista
Нема посетени огласи
Кон почеток