Македонски | Shqip | English |

IVECO DAILY 35S13 redizajn model -12

Се продава од: Tose 15 мар. 10:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 ЕУР

Локација: Гостивар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Daily
Vo odlicna sostojba
Garancija na kilometri
Napraven kompleten servis
Bez nikakvi dopolnitelni trosoci
Нема посетени огласи
Кон почеток