Македонски | Shqip | English |

MAN 19.414

Се продава од: Xhumo Денес 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

14 000 ЕУР

Локација: Гостивар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 19.414
Mann vlekac god.1999 i so kiper prikollka god.1992 poseduva klima tempomat retarder.mozhe zamena so kiper kran ili sanducar so kran
Нема посетени огласи
Кон почеток