Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Atego 1328

Се продава од: Atego 10 апр. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гостивар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
Atego 2003 god full oprema novi gumi reg do aprill mesec jastuci napred i nazad hidrulicnra rampa roletna cerada kamionot ima 6.9 t nosivost
Нема посетени огласи
Кон почеток