Македонски | Shqip | English |

BLINDIRANI TURSKI i sobni KINESKI VRATI

Оглас од претпријатие. Се продава од: KORITA KOMERC Вчера 16:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој предмет за 2.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

299 ЕУР   380 ЕУР

Локација: Гостивар
Blindirani turski vlezni vrati :

- za stanovi Ednokrilni 205 x 96
- za kuqi dvokrilni 205 x 120
- za kuqa dvokrilni 205 x 143

Laminat :
8 mm
10 mm
12 mm

Tarket : 14 mm I 16 mm visok sjajen

Nasa montaza i transport.
Ceni
Edno krilni : Od 400 Evra do 900 Evra
Dvokrilni : Od 700 Evra do 1.250 Evra

Sobni vrati 203x96 sobna
203x86 kupatilska
203x76 shpajs

Нема посетени огласи
Кон почеток