Македонски | Shqip | English |

Garnitura trosed dvosed fotelja

Се продава од: Bujar 12 јан. 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 ЕУР   240 ЕУР

Локација: Гостивар
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Trosed, dvosed, fotelja i taburetka - 60€
Нема посетени огласи
Кон почеток