Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gostivar vo naselba Pitarnica

Се продава од: brane Вчера 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Површина: 450 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Гостивар
Se prodava kuka vo Gostivar, naselba Pitarnica 4/2 povrshina vo m2-450
povekje informacii na tel. broj 078/822-580 Brane
Нема посетени огласи
Кон почеток