Македонски | Shqip | English |

PARCELE ME LEJE 1063m2 RUGA E RE ZONA 6te

Се продава од: Ivica Вчера 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Адреса: RRUGA E RE, ZONA E 6-TE
Површина: 1141 m2
Број на спратови: 4 спрат
Греење: Друго
Локација: Гостивар
Shitet parcele me gjithsej siperfaqe prej 1063 m2 ne lokacion teper atraktiv, ne Zonen e 6-te ne rrugen e re - ne afersi te restoranit te meparme “Turbo”.

Parcela posedon komplet dokumentacionin e duhur, me leje per ndertim te shtepijave individuale me lokale.

Sipas Certifikates nga Plani,
Siperfaqja e parceles eshte e ndare sipas parametrave urbanistike ne vijim:

1 Certifikate nga Plani 18-1547/2
Siperfaqja e parceles eshte 469 m2
Siperfaqja max. per ndertim 204 m2
Siperfaqja e pergjithshme (Bruto) 816 m2
Dedikimi i objektit - banim ne shtepi banimi (P+2+Nk)
Lartesia max.e lejuar H=10,20m

2 Certifikate nga Plani 18-1547/3
Siperfaqja e parceles eshte 343 m2
Siperfaqja max. per ndertim 120 m2
Siperfaqe e pergjithshme (Bruto) 480 m2
Dedikimi i objektit - banim ne shtepi banimi (P+2+Nk)
Lartesia max.e lejuar H=10,20m

- 3 Certifikate nga Plani 18-1547/4
Siperfaqja e parceles eshte 268 m2
Siperfaqja max. per ndertim 105 m2
Siperfaqe e pergjithshme (Bruto) 420 m2
Dedikimi i objektit - banim ne shtepi banimi (P+2+Nk)
Lartesia max.e lejuar H=10,20m

Personi dhe Nr. tel. per kontakt:
Ivica, +389 71 230820
Нема посетени огласи
Кон почеток