Македонски | Shqip | English |

TEXAS PIZZERIA&PJESE E KOMPLEKSIT RINIA GOSTIVAR

Се продава од: Kurtish Kurti 20 окт 02:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 1,5
Број на спратови: Приземје
Греење: Нема
Локација: Гостивар
SHITET OBJEKT AFARIST – E TERE LINJA, GJEGJESISHT GJYSMA E KATIT E PERBERE NGA TRE LOKALE TE NGJITURA NE QENDREN TREGETARE "RINIA" PERBALLE KOMUNES NE GOSTIVAR.

- TRE LOKALET POSEDOJNE SIPERFAQE PREJ 187 M2;
- ÇDO LOKAL KA LATRESI PREJ 6 METRASH, NGA E CILA MUND QE TE PERFITOHET GJITHSEJ HAPESIRE PREJ 347 M2 , GJEGJESISHT HAPESIRE E DYFISHTE;
- DY LOKALET JANE TE NDERTUAR NE DY NIVELE;
- NJERI LOKAL/PIZZERIA TEXAS ESHTE I DEDIKUAR PER PIZZERI DHE SHITET ME TERE INVENTARIN DHE PAJISJEN E DUHUR PER KETE AKTIVITET;
- TRE LOKALET JANE TE PAJISURA ME HYRJE TE VECANTA, ME KYQJE TE VECANTA PER FURNIZIM ME EN. ELEKTRIKE, UJE..
- SECILI NGA TRE LOKALET ESHTE I PAJISUR ME BANJO TE VECANTE DHE GJITHE JANE TE PERSHTATURA QE SECILI PREJ TYRE TE MUND TE FUNKSIONON PAVARESISHT.

OFROHET BIZNES I ZHVILLUAR NE LOKACION PRESTIGJOZ I CILI PREMTON SHUME.
Нема посетени огласи
Кон почеток