Македонски | Shqip | English |

PLAC OD 1065m2 VO GOSTIVAR

Се продава од: ALI BABA 06 апр. 23:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

135 ЕУР

Локација: Гостивар
SE PRODAVA PLAC OD 1065-m2
SO 3-MARKiCi ZA GRADBA NA KUKI
A-1 P+2+PK DUTLOK
TEL 071-668-338
Нема посетени огласи
Кон почеток