Македонски | Shqip | English |

MUNDESI INVESTIMI UNIKE COMPLEX RESID BUILDINGS

Се продава од: Kurtish Kurti Вчера 01:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Gostivar
Површина: 4374 m2
Локација: Гостивар
Mundësi investimi unike në Gostivar e cila premton shumë më tepër ...

Ndërtim i një kompleksit ekskluziv banimi në Gostivar për herë të parë !!!

Parcelë ndërtuese me sipërfaqe prej 4374 M2 në Gostivar me dokumentacion të kompletuar me dedikim për ndërtim të ndërtesave për banim, parcela ndërtuese është në gatishmëri për të filluar.

Sipas dokumentacionit me të cilin disponon pronari, parcela ndërtuese është paraparë për ndërtimin e dy ndërtesave për banim, secila nga ato me nga 18 kate dhe 300 apartamente, të ndërtuara sipas sistemit çelës-në-dorë.
Secili apartament me një sipërfaqe të brendshme prej 50-100 m2.

Parcela ndërtuese gjendet në një lokacion shumë atraktiv, me qasje shumë të mirë.

Mundësi e veçantë për investitorët e interesuar për një rikthim të shpejtë të investimit të tyre (ROI).

Kërkohet bashkë -investor për ndërtim të përbashkët të kompleksit, por , ofrohet dhe mundësia që pronari ta liron parcelën ndërtuese investorit për ndërtim të mëtejshëm të cilin do ta kryen investitori në bazë të kontratës me pronarin.

Suksesi dhe fitimi janë të reciprok.

Ju mirëpresim
Нема посетени огласи
Кон почеток