Македонски | Shqip | English |

VENDI PLAC PITARNICA

Се продава од: Hekuran Вчера 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

42 000 ЕУР

Адреса: PITARNICA
Површина: 290 m2
Локација: Гостивар
SHITET VENDI / SE PRODAVA PLAC
Нема посетени огласи
Кон почеток