Македонски | Shqip | English |

Mops kuce

Се продава од: Goran 12 апр. 13:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

170 ЕУР   350 ЕУР

Локација: Гостивар
Миленичиња : Кучиња
Продавам машко куче МОПС, старо 5 месеци, со педигре, пасош, здравствена книшка, вакцинирано, прочистено од паразити, со хигиенски навики
Нема посетени огласи
Кон почеток