Македонски | Shqip | English |

Vila vo Mavrovo do samoto selo

Се продава од: Boshko Nelkoski 31 јан. 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

23 000 ЕУР

Адреса: Какачка река, село Маврово
Површина: 116 m2
Локација: Маврово, Гостивар
Се продава Вила во Маврово до самото село.

Се наоѓа кај последната кривина пред селото Маврово. Има 2 спрата. 3 посебни влеза.
Влез 1 - Дневната соба е поврзана со кујната. Има тоалет со туш. предсобје/остава.Поткровјете има 4 посебни соби. 2 малечки еднокреветни и две трокреветни.
Влез 2 - На долно приземје има уште еден тоалет и соба но тие не се средени и не се користат.

Вилата има елаборат и истата е во процес на легализација.

Цената е по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток