Македонски | Shqip | English |

Vila vo Leunovo Mavrovo

Се продава од: Privatno lice 16 мар. 09:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Маврово, Гостивар
Se prodava renovirana vikendica vo prv red do glavniot asfalten pat pred hotel Radika na 400m.Poseduva imoten list i geodetski elaborat so plac od 320m2 a samata vikendica 65m2.Mozna zamena!
Shitet shtepiza e renovuar komplet per rrethe rruges kryesore afer hotel Radikes me pamje kah liqeni.Mundsi kompenzimi. Kontakt 078 338 717.
Нема посетени огласи
Кон почеток