Македонски | Shqip | English |

Plac vo Mavrovo

Се продава од: Ivan 23 мај 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2400 m2
Локација: Маврово, Гостивар
Се продава плац во Маврово
Нема посетени огласи
Кон почеток