Македонски | Shqip | English |

Audi A4

Се продава од: Audi 16 мар. 23:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Audi a4 1.9 2006
Full servis
Kolata e vo extra sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток