Македонски | Shqip | English |

BMW 323Ci COUPE

Се продава од: BMW 02 мај 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 323
Prodavam BMW coupe 323Ci vo ekstra sostojba
Servisirano, registrirano cela godina 02/2020
Novi predni diskovi so sve plocki
Ozvucuvanje, kozen krem enterier
Elektronski sedista, gumi 80%
Proverka po vasa zelba za bilo sto ve interesira
Koj znae za ovie BMW modelli nema sto da objasnuvam. 2500 kubici 125kw/170hp
Mozna e i zamena za pomala kubikaza ili karavan
Cenata e 3700€
Tel +38970495825 ovaj e i na viber i whatsapp
Нема посетени огласи
Кон почеток