Македонски | Shqip | English |

BMW 530D E60 FACELIFT -08

Се продава од: Pajtim Вчера 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
BMW
E60
530D
2008
FACELIFT
Нема посетени огласи
Кон почеток