Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Aveo

Се продава од: Zulber 24 окт. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 850 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Aveo
cenata ne e fiksna samo za seriozni
Нема посетени огласи
Кон почеток