Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo voziloto e vo odlicna sostojba

Се продава од: Nedim 11 јан. 17:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 150 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
2018 napraven komplet servis rebrasti.gurtni,ramenja,zadni stabilizatori. Smeneto ulje filtri komplet.
4x novi zimski gumi
Registrirana do 12.01.2020godina...
Нема посетени огласи
Кон почеток