Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz B200

Се продава од: Blerand 13 фев. 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 200 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 200
Mercedes Benz B200 140hp
Registrirana do 11/2020
4 novi zimski gumi + 4 letni gumi si bandas 17”
Full operma
Нема посетени огласи
Кон почеток