Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Ml 320

Се продава од: Elvis 27 окт. 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 320
Ml 320 servisiran,registriran top forma
Нема посетени огласи
Кон почеток