Македонски | Shqip | English |

Mercedes C270

Се продава од: Naim Opre 28 дек. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 270
Mercedes C270 2005 Godina
Full Servisirano
Greaci na Sedishta
Senzori napred i nazad
Automatik
Bandasi 17ki i 16ki so zimski gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток