Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ML 270 7 SEDISTA

Се продава од: Mercedes 21 апр. 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 270
Prodavam
MERCEDES ML 270 DISEL
2001 GODINA
7 SEDISTA ZA SEDNUVANJE
VO ODLICNA SOSTOJBA
199000 KILOMETRI
ZA INFOTMACI
JAVETESE NA 075596804
Нема посетени огласи
Кон почеток